אודותינו

"רכס פרויקטים חינוכיים בע"מ" היא חברה הפועלת בפיתוח וביישום יוזמות ופרויקטים חינוכיים למעלה משלושים שנה ונחשבת לאחד המו"לים הגדולים בישראל בתחום החינוך. "רכס" עוסקת בפיתוח חומרי לימוד והוראה לכל גילאי בית הספר – יסודי ועל-יסודי - וכן למכללות ולמכינות קדם- אקדמיות. ספרי הלימוד של "רכס" מותאמים לתכניות הלימודים ומאושרים על-ידי משרד החינוך. "רכס" מדגישה כיום פיתוח של סביבות למידה מתוקשבות ומגוונות בתחומי הלמידה השונים.

 הפרויקטים החינוכיים של "רכס" כוללים חמישה מעגלים, המשיקים אחד למשנהו ופועלים תחת קורת גג אחת ביעילות ובמקצועיות. בכך טמונה הייחודיות של "רכס" ובכך טמונה גם הצלחתה. מעגלים אלה כוללים: איתור וזיהוי צרכי השדה; איתור מומחים, כותבים ומפתחי תכניות לימודים; הפקת חומרי למידה-הוראה; מערך השתלמויות והדרכה; מנגנוני הערכה ומשוב.

 על מנת להטמיע באופן מיטבי את תוצרי הלימוד מקיימת "רכס" סדנאות והשתלמויות רבות בהן מגיעים מנחים מטעמה לבתי הספר ומקיימים מפגשי הנחיה לצוותי בית הספר. בנוסף, "רכס" עורכת מספר פעמים בשנה ימי עיון ארציים או איזוריים בנושאים קוריקולריים התואמים את החידושים בתכניות הלימודים השונות. על מערך ההדרכה של "רכס" נמנים אנשי חינוך מהמדרגה הראשונה, בעלי רקע בהדרכת מורים והיכרות מעמיקה עם תכניות הלימודים.

 חזונה של "רכס": להוביל את שדה החינוך אל קידמה טכנולוגית, מובנית ומוטמעת בתוך חומרי הלמידה וההוראה של "רכס". עבודה בסביבה טכנולוגית מתקדמת כמו אינטרנט, לימוד מרחוק, סביבות למידה רחבות היקף, דורשת שילוב מושכל של חומרי הלמידה וההוראה הקלסיים-מסורתיים ביחד עם טכנולוגיות העתיד. "רכס" מקפידה לצמוח ולהתפתח על מנת לשלב עבורכם את "המחר" עוד היום.

כחברה בעלת מוניטין של אמינות דינמיות ויצירתיות, וכחברה המציעה קשת רחבה של שירותים מתקדמים והנאמנה לגישת סיפוק כל צרכי הלקוח תחת "קורת גג אחת" - צועדת "רכס" בבטחה אל העתיד.